Glavni sudac: Ivan Čužić. Pomoćni suci: Emir Trklja i Ivan Batušić.

NK Lučko (4-2-3-1): Koprić - Oršolić, Knezović, Lončar, Rihtar - Luetić (od 64. Tolić), Kunštić - Barišić, Marinić (od 82. Belak), Ikić (od 89. Travaglia) - Petrović. Trener: Denis Bezer.

GNK Dinamo II (4-2-3-1): Horkaš - Perković, Morris, Gabriel, Čabraja - Plantak, Muhar (od 55. Božić) - Ćuže, Đurasek (od 80. Tashima), Lisakovich - Miklić. Trener: Igor Jovićević.

Žuti karton: Lisakovich (13.), Lončar (36.), Rihtar (72.), Tolić (85.)

Crveni karton (40.)

Strijelci: 1:0 - Oršolić (18.), 1:1 - Lisakovich (83.)

Druga momčad Dinama osvojila je vrijedan bod na gostovanju u zapadnom dijelu grada Zagreba, protiv NK-a Lučko susret je završio neodlučeno 1:1. Nakon 22. odigrana kola Dinamo II ima 42 osvojena boda i trenutno je prvoplasirani u Drugoj HNL.

Dinamo II krenuo je dominantno u susret, prvo poluvrijeme proteklo je u potpunoj dominaciji kroz kontrolu lopte i stvorene prilike. Plavi su u prvom dijelu po hladnom i snježnom vremenu te lošim uvjetima travnjaka kreirali izniman broj prilika. Iako su formacijski igrali identično, ali strategijski se NK Lučko fokusirao striktno na defenzivu.

Stoga je druga momčad Dinama od samog početka stvarala opasne prilike. Tako je već u 2. minuti Karlo Muhar okušao je svoj udarac s 25 metara, ali vratar Koprić bio je na mjestu. Par minuta kasnije, Miklić je uputio precizan udarac, ali Koprić ponovno brani. Igrala se 13. minuta kad je Miklić efektno petom uputio udarac, međutim Koprić je još jednom bio na mjestu.

I, u periodu dok su Plavi dominirali, Lučko je stiglo do vodstva. Igrala se 18. minuta kad je nakon kornera Vladimir Oršolić glavom s pet metar poslao loptu u mrežu za 1:0. Podsjetimo, Oršolić je prošle sezone nastupao za Dinamo II kad je odigrao pet liga utakmica.

Nastavili su Plavi prijetiti, a dodatni impuls stigao je u 40. minuti kad je kapetan domaćina Marko Lončar zaradio drugi žuti, odnosno isključujući crveni karton. Samo minutu nakon centaršuta Lisakovicha na prvoj vratnici Miklić je glavom poslao loptu u mrežu, ali suci su zbog navodnog zaleđa poništili pogodak.

U nastavku je Dinamo II sve više stezao obruč oko kaznenog prostora Lučkog koji se frenetično branio. Ćuže, Božić i vrlo aktivni Lisakovich propustili su izgledne prilike u drugom dijelu. I, kad je dojam bio kako će Dinamo II teško izjednačiti, stiglo je izjednačenje. Igrala se 83. minuta kad je Lisakovich opasno pucao s ruba kaznenog prostora, Koprić je izbio do Čabraje koji centaršutom na drugoj vratnici pronalazi Lisakovicha. Bjelorus u padu glavom šalje loptu u mrežu za izjednačenje - 1:1. U posljednjoj minuti, mogao je Lisakovich u potpunosti preokrenuti rezultat, izašao je sam na vratara Koprića koji sjajnom reakcijom spašava svoju momčad.

Ovim susretom završio je regularni dio drugoligaške sezone, u kojoj je druga momčad Dinama zadržala prvo mjesto s tri boda prednosti ispred drugoplasirane Gorice. Raspored idućih 11 kola bit će objavljen narednih dana.