Rapid - Dinamo 2:1

Dinamo nažalost bez bodova u Beču

U 3. kolu UEFA Europa lige Dinamo nažalost nije uspio upisati bodove protiv Rapida. Domaćin je slavio 2:1, a jedini je pogodak za Dinamo postigao Mislav Oršić u 24. minuti susreta.

Utakmica nije dobro počela za zagrebačku momčad s obzirom na to da je Rapid poveo već u devetoj minuti susreta. Dinamo se vraća na 1:1 pogotkom Mislava Oršića u 24. minuti, ali deset minuta kasnije domaćin ponovno dolazi u vodstvo te na poluvremenu ima prednost 2:1. Do kraja susreta nažalost zagrebački klub nije se uspio "vratiti" i stići do izjednačenja ili preokrenuti rezultat u svoju korist.

Priliku za osvajanje novih bodova plavi će imati za dva tjedna protiv Rapida u Zagrebu.