Register using email or Facebook

If you already have an account Login

Rijeka - Dinamo 3:3

Podjela bodova u napetom derbiju na Rujevici

Momčad Dinama odigrala je 3:3 s Rijekom u napetom derbiju 12. kola Hrvatski Telekom Prve lige!

Domaćin je na Rujevici postigao rani pogodak u sedmoj minuti, na poluvremenu vodio čak 3:0, da bi u drugom dijelu uslijedio pravi "comeback" Dinama.

U nastavku susreta dvaput je strijelac s bijele točke za plave bio Bruno Petković. Prvo nakon prekršaja na Šutalu u kaznenom prostoru u 58. minuti, da bi u 65. Velkovski igrao rukom u 16 metara, a nakon VAR provjere dosuđen je novi kazneni udarac za plave. Petković je ponovno bio precizan.

Do kraja utakmice u 77. minuti vidjeli smo pogodak Mislava Oršića, ali je VAR provjera poništila pogodak zbog prekršaja. U 82. minuti Komnen Andrić postigao je pogodak za izjednačenje 3:3. Do kraja susreta gledali smo napetu igru, ali nije bilo novih golova. Momčadi su podijelile bodove.

Dinamo do sada u odigranih 10 utakmica ima sedam pobjeda, dva remija i jedan poraz uz gol razliku 28:9. Rijeka je u ovom trenutku na prvom mjestu tablice s 24 bodova što je samo bod više od Dinama te ima jednu utakmicu više od plavih.