If you already have an account Login

OBAVEZE IGRAČA U REPREZENTACIJAMA

Debi Olma, pogodak Gavranovića i velika predstava Livakovića

Čak 12 igrača prve momčadi Dinama bilo je na proteklih tjedan dana u svojim nacionalnim reprezentacijama.

Dominik Livaković odigrao je dvije kompletne utakmice za reprezentaciju Hrvatske, oduševio je protiv Engleske (0:0), te upisao svoj treći nastup za A vrstu protiv Jordana (2:1)

Ivan Šunjić plasirao se s Hrvatskom U-21 na završnicu Europskog prvenstva U-21 koje se održava iduće ljeto. Odigrao je obje utakmice u kojima je Hrvatska U-21 svladala Grčku (2:0) i San Marino (4:0).

Švicarski napadač Mario Gavranović poentirao je za svoju reprezentaciju na gostovanju kod Belgije (1:2), a zatim je u gostujućoj pobjedi nad Islandom odigrao prvih 69 minuta susreta. Kapetan Arijan Ademi sudjelovao je u 4:0 porazu Makedonije kod Armenije.

Ofenzivni vezni Dani Olmo debitirao je za Španjolsku U-21 u kvalifikacijama za EURO U-21, kad je ušao u 60. minuti protiv Albanije (1:0).

Dok je Petar Stojanović zbog ozljede propustio dvoboje Slovenije u sklopu UEFA Lige nacija, Amir Rrahmani odigrao je oba dvije utakmice za Kosovo (3:1 protiv Malte, 1:1 protiv Farskih otoka). Damian Kadzior nije nastupio za Poljsku u dvije domaće utakmice protiv Portugala (2:3) i Italije (0:1). Sadegh Moharrami, nakon što je prošlog mjeseca debitirao, za reprezentaciju Irana odigrao je cijelu utakmicu u 2:1 pobjedi nad Bolivijom.

Amer Gojak odigrao je prvih 89 minuta u 4:2 porazu BIH U-21 reprezentacije u Portugalu, dok Luka Menalo nije ušao u igru.