Trener Jovićević nakon Kustošije

Odigrali smo fantastično prvo poluvrijeme

Autor fotografije: gnkdinamo.hr

Dinamo II je demolirao Kustošiju s 4:0 u sklopu 27. kola Druge HNL, pritom je ostvario petu uzastopnu ligašku pobjedu i nastavio niz bez liga poraza na 10 utakmica! Uz sve to, ovo je bila najbrža četvorka, nikad Dinamo II nije postigao čak četiri gola u 28 minute igre!

Nakon susreta, glavni trener Dinama II, Igor Jovićević, prokomentirao je visoku pobjedu svoje momčadi: - Pripremali smo se jako koncentrirano za utakmicu, protiv momčadi koja je u usponu u drugom dijelu sezone gdje je pokazala na što su sposobni. Mislim da su zahtjevi koji su postavljeni pred igrače prije utakmice ispunjeni do kraja, i to prvo poluvrijeme koje smo odigrali bilo je fantastično te moram izraziti zadovoljstvo. Usmjerili smo utakmicu s četiri gola tamo gdje smo željeli i ovo je zaslužena pobjeda.

Pred drugom momčadi je subotnja utakmica na gostovanju u Novigradu.